Rzadko Magnesy producent Ziemia
                                      - Wprowadzenie Euke MagTech Limited,

Euke MagTech Limited jest przedsiębiorstwem high-tech, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży ziem rzadkich magnesów magnesów neodymowych, kobaltu samar, więc gdy pod zabiera magnesów ferrytowych, gumy i elementy magnetyczne magnetyczne i tak dalej.
  Przez ponad 20 lat Euke MAGTECH Limited przeszkoleni wielu doświadczonych naukowców, inżynierów i doskonały zespół zarządzający; Użyj zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i ścisły system testowania dla produktu; opanowania procesu produkcji ziem rzadkich magnesu stałego.Firma przeszła ISO9001 i ISO9002 posiada certyfikat systemu zarządzania jakością i certyfikacja systemu TS. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi wskaźników środowiskowych dyrektywy RoHS. Nasza firma ma dobrą reputację produktów z Nd-Fe-B z magnesami trwałymi materiałami o wysokiej wydajności, wysokiej odporności na korozję i wysokie przymusowo z całorocznym współpracownika, które obejmują zakres produktów klasy N52, 50M, seria H, M seria, seria SH, seria i seria EH UH.
Rare Earth magnes trwały jest szeroko stosowany w dziedzinie przemysłowej, jak i high-tech nauki i technologii, które w tym elektrycznych, samochodowych, oprzyrządowania, sprzętu medycznego, urządzeń biurowych, narzędzi elektrycznych, mechanicznych i elektrycznych, elektronicznych i elektro-akustyczna, lotniczym i inne obszary technologiczne. Nasza firma przylega do "klienta na pierwszym miejscu, pozytywnym przed" jako naszej filozofii biznesu, nalega na zasadzie "pierwszej jakości" w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla klientów.