Nadir Toprak Mıknatıslar üreticisi 
                                      
                                                                      -Euke magtech Limited Tanıtımı


Euke magtech Limited, geliştirme, üretim ve nadir toprak neodim mıknatıslar, samaryum kobalt mıknatıslar satışında uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kurumsal, altında ferrit mıknatıslar, manyetik kauçuk ve böylece manyetik bileşenleri ve alır iken bu yüzden.
 20 yılı aşkın için, Euke magtech Limited birçok deneyimli araştırmacılar, mühendisler ve mükemmel bir yönetim ekibi eğitimli Has; Gelişmiş üretim ekipman ve ürün için sıkı test sistemi kullanmak; nadir toprak sürekli mıknatıs üretim sürecini usta. Şirket, ISO9001 ve ISO9002 yönetim sistemi belgelendirme ve TS kalite sistem belgesi Has geçti. Tüm ürünler RoHs uluslararası çevresel göstergeler ile uyumludur. Firmamız, yüksek performans, yüksek korozyon direnci ve yüksek zorla dereceli N52, 50M ürün yelpazesini içeren yıllık kooperatif ile olan Nd-Fe-B sürekli mıknatıs malzemeleri ürünleri için iyi bir üne sahip, H serisi, M " style="BACKGROUND-COLOR: rgb(255,255,255)">serisi, SH serisi, UH serisi ve EH serisi.
Nadir Toprak kalıcı mıknatıs Yaygın elektrik, otomotiv, enstrümantasyon, tıbbi cihazlar, ofis alanları, elektrikli araçlar, mekanik ve elektrik, elektronik ve elektro-akustik, havacılık ve dahil olmak üzere endüstriyel alanlar yanı sıra, yüksek teknoloji, bilim ve teknoloji, kullanılan diğer teknoloji alanları.  
Firmamız, "pozitif öncesinde, müşteri ilk" iş felsefesi olarak yapışır müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sağlamak için "Önce Kalite" ilkesine ısrar ediyor.