Silnik z magnesami trwałymi dla statków powietrzny

Opublikuj czas: 2014-10-03 16:44:17

1. Rzadko ziemia stały bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami

Ze względu na unikalne zalety stały bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami, jego zastosowanie na płaszczyźnie przyspiesza.Funkcja i wydajność idą do wyższego poziomu.

 

2. Kąt magnesem stałym Moment obrotowy silnika ograniczona

Silnik może bezpośrednio prowadzić i zrobić ruch i dokładne pozycjonowanie w szybki sposób. Jego cechy to: przyczynienie się w ograniczonym kątem duży, szybki, wysoką dokładność pozycjonowania, wysoką niezawodność, małe odpowiedź, lekkie. Z silnikiem jako rdzeń, może składać się ze specjalnego wysokiej precyzji, wysoka niezawodność systemu serwo pozycji.

 

3. Permanent Magnet DC Silnik szczotkowana

Silnik szczotki DC nadal najczęściej stosowane w płaszczyźnie, w Chinach.

 

4. Silnik liniowy z magnesami trwałymi

Nie może spełnić wymagań samolotów szybko uruchamiający zawór wysoką niezawodnością, pasmo przenoszenia i wydajność napędu bezpośredniego

 

5. generator z magnesami trwałymi

45 ~ 150KVA jest pokładowego systemu zasilania o dużej pojemności stałego generatora magnes. W celu zaspokojenia rosnących wymagań wysokiej jakości standardowe, adaptacyjne kompozytu ziem rzadkich stały magnes jest generator wzbudzenia obawy krajowych.Magnes trwały własny generator fuzja charakterystyk magnesem trwałym a pobudzenia elektrycznego, z dużą wydajnością i dobrą napięcia potencjału dostrajana.

 

6. Istotne magnesem stałym silnik podwójnie

Wszczepiony magnes trwały na stojanie i wirniku, moment wyjściowy jest morelarger i wysokiej niezawodności i odporności na uszkodzenia, wykazując w ten sposób dobre perspektywy w dziedzinie lotnictwa.

 

Każdy rodzaj magnesu stałego dla samolotów wymaga doskonałej magnesem trwałym, właściwości magnetyczne, wysoką temperaturę pracy, siły przymusu, wymiary i tolerancje i tak dalej.

Obecnie magnesy neodymowe samaru kobalt i żelazo bor są używane więcej, magnesy kobaltowe samar może zaspokoić potrzeby wysokiej temperaturze; Neodymowy siła magnetyczna jest bardzo silny magnes o mniejszej wielkości.

Zakup niestandardowy magnes trwały na sales@cmsmagnets.com  Kontakt z nami

 

English Version