Uçağı Daimi Mıknatıslı Motor

zaman Ver: 2014-10-03 16:44:17

1. Nadir toprak sürekli mıknatıslı fırçasız DC motor

Çünkü sürekli mıknatıslı fırçasız DC motor eşsiz avantajlar, uçakta uygulama hızlandırıyor.Fonksiyon ve performans yüksek seviyeye hareket ediyor.

 

2. Daimi Mıknatıs Sınırlı Açısı Tork Motoru

Motorun doğrudan sürücü ve hızlı bir şekilde hareket ve doğru konumlandırma yapabilir. Onun özellikleri şunlardır: sınırlı bir açıyla büyük, hızlı, yüksek konumlandırma hassasiyeti, yüksek güvenilirlik, küçük yanıtı, hafif katkıda bulunmak.Çekirdek olarak motor ile, özel bir yüksek hassasiyet, yüksek güvenilirlik pozisyon servo sistem oluşabilir.

 

3. Daimi Mıknatıs Fırçalı DC Motor

Fırça DC motor hala en yaygın Çin'de uçakta kullanılmaktadır.

 

4. Daimi Mıknatıs Lineer Motor

Uçağın gereksinimlerini karşılamak değil hızlı valf, yüksek güvenilirlik, yüksek frekans tepkisi ve bir doğrudan sürücü performansını Aktivasyon

 

5. Daimi Mıknatıs Jeneratör

45 ~ güç sistemi onboard 150kva sürekli mıknatıslı jeneratör büyük kapasiteli olduğunu.Büyüyen yüksek kalite standardı gereksinimlerini karşılamak amacıyla, bir adaptif kompozit nadir toprak sürekli mıknatıs jeneratör uyarma yerli kaygıları olduğunu. Yüksek verim ve iyi bir gerilim kendini ayarlama yetenekleri ile daimi mıknatıs ile elektriksel uyarma, özelliklerinin kalıcı mıknatıs jeneratör kendi füzyon.

 

6. Daimi Mıknatıs Çifte Çıkık Motor

Stator ya da rotor implante daimi mıknatıs, çıkış tork böylece havacılık alanında iyi bir potansiyel gösteren, morelarger ve yüksek güvenilirlik ve hata toleransı ile olduğunu.

 

Uçaklar için daimi mıknatıs her tür böylece mükemmel Kalıcı mıknatıs, manyetik özelliklere, yüksek çalışma sıcaklığı, zorlayıcı kuvvet, boyutları ve toleransları ve gerektirir.

Şu anda, samaryum kobalt ve neodimyum demir bor mıknatıslar samaryum kobalt mıknatıslar yüksek sıcaklık ihtiyaçlarını karşılamak, daha kullanılır; NdFeB manyetik kuvvet küçük boyutlu mıknatıs için çok güçlü.

Özel Permanent Magnet satın alma, sales@cmsmagnets.com  Bize Ulaşın

 

English Version