| More>>

Spiekany magnes neodymowy

 

Magnes neodymowy jest również znany jako Nd-Fe-B silnym magnesem, magnesu. Jest najsilniejszym stałym magnesem. Składa się ona z ziem rzadkich neodymu, prazeodymu metalu, aluminium, żelazo, bor stopu żelaza i innych rzadkich materiałów ziemi.
Magnes neodymowy można podzielić na dwie kategorie: Sintered magnes neodymowy magnes neodymowy i obligacji

Zalety Spiekany magnesem neodymowym

Właściwości mechaniczne Nd-Fe-B magnes jest lepszy niż samar-kobalt magnesem i magnesem Alnico, więc łatwiej jest wyciąć i wiercić jak pierścień, łuk, kształt, chleb i inne skomplikowane i nieregularny kształt w celu spełnienia specjalnych aplikacji. W porównaniu z innymi magnesami trwałymi, BHmax wartość magnesem neodymowym jest 5-12 razy jako magnesów ferrytowych i 3-10 razy jak magnes Alnico. Wartość HCB jest 5-10 razy magnesem ferrytowym i 5-15 razy jak magnes Alnico.

Na podstawie koercji, spiekany magnes neodymowy można podzielić na niskiej koercji (N series), średniej koercji (seria M), wysokiej koercji (seria H), super wysokiej koercji (SH serii), ultra-wysokiej koercji (UH serii nawet EH series).
Według różnicy BHmax istnieje sześć serii: N35-N52, N30M-N50M, N30H-N48H, N28SH-N45SH, N28UH-N42UH i N28EH-N38EH. Więcej szczegółów znajdą właściwości i klasy stół.

Euke MagTech Limited może produkować różne neodymowy skala ocen magnes. Klienci mogą klasy według pożądanej temperaturze pracy. N-series magnes jest w stanie ponieść temperatura pracy 80 ℃, M-series do temperatury pracy 100 ℃, H magnes serii na 120 ℃, SH serii Magnes do 150 ℃, UH serii Magnes do 180 ℃, EH magnesu seria do 220 ℃

Typowe własności fizyczne:

Parameter

Unit

Standard Data

Curie Temperature

310-380

Maximum Operating Temperature

80-200

Hardness

Hv

620

Electrical Resistivity

W.cm

1.8x10-4-2.0x10-4

Density

g/cm3

7.50-7.65

Recoil Permeability

 

1.05

Magnetization Field Strength

Koe

≥30

Magnetization Field Strength

KA/m

≥2400

Bending Strength

Mpa

295-345

Temp. Coefficient of Br

%/℃

-0.11~-0.12

Temp. Coefficient of Hcj

%/℃

-0.5~-0.7

Powłoka
Spiekane magnesy neodymowe zawierają dużą ilość żelaza. Łatwo jest być zardzewiałe. Tak więc niezbędne jest do powlekania. Nasza firma może niklowany (nikiel-miedź-nikiel), Cynk, Au (złoto) Ag (srebro), chrom (Chrome), epoksydowe (szary lub czarny epoksydowa) i tak dalej. Wszystkie powłoki spotkać się z ochroną środowiska, takie jak RoHS

Zastosowanie:
Sintered Magnet NdFeB jest lekki, mały, ale z siłą prądu, to może niech wielkość obiektu mniejsze. Więc to jest powszechnie stosowany jako, na przykład, elektronika, AGD, sprzęt medyczny, auto elektryczne, lotniczym i innych dziedzinach. Euke MagTech Limited zostały produkcji magnes dla generatorów, silników serwo i innych mikro silników; magnes metrów dźwiękowych metrowych paliwooszczędnymi urządzeń, sprzętu rozłąki magnesy NMR, magnes, magnes osprzętu papeterii, magnes, magnes pakiet skórzany, zabawki magnes, zamki magnetyczne, magnes narzędzia i tak dalej.
Zapraszamy do kontaktu z nami, podając szczegółowe informacje, w tym rozmiar magnesu, tolerancji gatunku lub wykonania, powłoki, kierunek namagnesowania i innych wymagań; proszę nie zapomnieć rysunek, jeśli kształt jest skomplikowany AOT. Zajmiemy się Państwa zapytania wkrótce.

Wybierz klasę z poniższej tabeli: