| More>>

Sinterlenmiş Neodimyum Mıknatıs

 


Neodimium mıknatıs da Nd-Fe-B mıknatıs, mıknatıs kuvvetli olarak bilinir. Bu güçlü daimi mıknatıs olduğunu. Bu nadir toprak neodim, metal praseodimyum, nedimyum, demir, alüminyum, bor-demir alaşımları, ve diğer nadir toprak malzeme oluşur.
Neodimyum mıknatıs iki kategoriye ayrılır olabilir: Sinter Neodimyum mıknatıs ve tahvil Neodimyum mıknatıs

Sinterlenmiş neodim mıknatıs Avantajları

Nd-Fe-B mıknatıs mekanik özellikleri samaryum-kobalt mıknatıs ve Alnico mıknatıs daha iyidir, yani halka, yay, ekmek şekli ve diğer karmaşık ve düzensiz şekli özel uygulamalar karşılamak üzere kesmek ve delmek için daha kolaydır. Diğer daimi mıknatıslar ile karşılaştırıldığında, neodim mıknatıs BHmax değeri ferrit mıknatıslar ve 3-10 kez Alnico mıknatıs gibi 5-12 katıdır. HCB değeri 5-10 ferrit mıknatıs gibi zamanlarda, ve Alnico mıknatıs gibi 5-15 katıdır.

Coercivity temelinde üzerinde sinterlenmiş neodim mıknatıs düşük-Coercivity (N serisi), orta Coercivity (M serisi), yüksek coercivity (H serisi), süper yüksek coercivity (SH serisi), ultra-yüksek coercivity (UH serisi, ayrılır olabilir , hatta EH dizisi).
N35-N52, N30M-N50M, N30H-N48H, N28SH-N45SH, N28UH-N42UH ve N28EH-N38EH: BHmax farkına göre, altı serisi vardır. Daha fazla detay özellik ve sınıf masa bulabilirsiniz.

Euke MagTech Limited çeşitli sınıflarda neodim mıknatıs üretim yapabiliriz. Müşteriler istenilen çalışma sıcaklığına göre grade seçebilirsiniz. N-serisi mıknatıslar sıcaklığı 80 çalışma ayı mümkün olduğu çalışma sıcaklığı 100 ℃, M-serisi 120 ℃, H serisi mıknatıs ℃, 150 SH serisi mıknatıs ℃, 180 220 ℃, EH serisi mıknatıs ℃ için UH ​​serisi mıknatıs

Tipik fiziksel özellikler:

Parameter

Unit

Standard Data

Curie Temperature

310-380

Maximum Operating Temperature

80-200

Hardness

Hv

620

Electrical Resistivity

W.cm

1.8x10-4-2.0x10-4

Density

g/cm3

7.50-7.65

Recoil Permeability

 

1.05

Magnetization Field Strength

Koe

≥30

Magnetization Field Strength

KA/m

≥2400

Bending Strength

Mpa

295-345

Temp. Coefficient of Br

%/℃

-0.11~-0.12

Temp. Coefficient of Hcj

%/℃

-0.5~-0.7

Tabaka
Sinterlenmiş Neodymium mıknatıslar demir büyük bir oranını kapsamaktadır. O paslı olmak kolaydır. Bu yüzden kaplanmış olması gereklidir. Firmamız yapabilirsiniz nikel (nikel-bakır-nikel), vb Çinko, Au (altın) Ag (gümüş), krom (krom), epoksi (Gri veya siyah epoksi) ve. Tüm kaplamalar gibi RoHS gibi çevre koruma, ile buluşmak

Uygulama:
Sinterlenmiş NdFeB Mıknatıs hafif, küçük, ama gücü gücü ile, bu nesnenin hacmi küçük sağlayabilirsiniz. Bu yüzden yaygın olarak kullanılan, örneğin, elektronik, beyaz eşya, tıbbi malzeme, oto, elektrik havacılık ve diğer alanlar. Euke MagTech Limited Malzeme jeneratörler, servo motorlar ve diğer mikro-motorlar için mıknatıs üretmekteyiz; NMR mıknatıslar, fikstür mıknatıs, kırtasiye mıknatıs, mıknatıs paketi, deri mıknatıs, oyuncaklar; metre, ses ölçer yakıt tasarrufu sağlayan cihazlar, ayırma ekipmanları için mıknatıs mıknatıs, manyetik kilitler, araçlar mıknatıs vb.
Hoş bize ve boyut, tolerans, notu veya performans, kaplama, mıknatıslanma yönü ve diğer şartları da dahil olmak üzere ayrıntılı bir mıknatıs bilgi sağlamak; lütfen don, AOT şekli karmaşık ise çizim unutma. Biz soruşturma yakında ilgileneceğiz.Aşağıdaki tablodan notu Lütfen seçiniz: