Silnik z magnesami trwałymi wielobiegunowyListwa z magnesem trwałym silnik z magnesem stałym, w tym 4 Polaków, 12 bieg silnik z magnesem stałym, z magnesem trwałym 32 pole position i tak dalej.


Rozwój oprzyrządowanie, telekomunikacji, sprzętu gospodarstwa domowego, komputerów przemysłowa AUTOMATYCZNA Promowanie rozwoju mikro silników.

Magnes stały, jako podstawowych materiałów funkcjonalnych, również przenosi się do wysokiej wydajności i wielofunkcyjny.

Porównaj z magnesem NdFeB spiekany, wklejane materiały magnetyczne mają wielożyłowe wysoka dokładność wymiarowa i złożony kształt może być wykonana;

Bonded magnesem jest opisywany doskonałą konsystencję produktu, wysoko wykwalifikowana oceń, wytrzymałość mechaniczną oraz, nie i łamliwe.

Pozostałe komponenty są zintegrowane z tworzenia,

tj. plastikowe części i magnesy i wał silnika, Składy Magnesy stałe będą mogli uzyskać wystarczającą pewność pracy na 150 stopni.

Które zapewniają rozległa rozwoju nowych odmian DC mikro silnika.

Chiny Magnesy Ograniczona Materiał źródłowy Wyprodukowano Multi-Polacy mają magnesy stałe do silników, takich jak PW i silnik krokowy typu HB
Silnik bezszczotkowy HP dysk twardy (HDD) silniki napędowe,
silniki do głowy dyskietek dostępu do dysku twardego, silniki drukarki, silniki magnetowidy taśmowe,

praca dynamiczna translacja adresów i głowic silników,
Single-lens reflex camera UKIERUNKOWYWANIE silniki i Automatyczne wykrywanie położenia wału silnika za pomocą czujników Halla.