Euke MAGTECH Limited specjalizuje się w produkcji magnes neodymowy (NdFeB) i samar Cobalt Magnet. Profesjonalny zespół technologia jest naszym silne poparcie dla naszej produkcji; naukowe zarządzanie i lepsza obsługa sprawiają nam uzyskać więcej klientów.

Jak wybrać materiał i stopień
 
Neodymowy magnes i SmCo magnesem są podzielone na wielu gatunkach; można dowiedzieć się, Br. HCB, BHmax. , Temperatury i tak dalej pracy.
Temperatura pracy jest bardzo ważne, jest stabilność magnetyzmu ściśle związane.
W zakresie temperatur robocza, siła magnetyczna będzie odpowiednio słabnie, gdy wzrost temperatury roboczej 1 ℃. Zasadniczo, magnetyzm można przywrócić do pierwotnego poziomu po ochłodzeniu, jeśli temperatura pracy przekracza max. temperatury magnesu pracy, magnes będzie powoli rozmagnesowane i magnetyczne właściwości nie mogą być odzyskane.
 
Producenci silników, producenci turbin wiatrowych, producenci komponentów wolą wybrać serii H, serii SH i inne wysokiej jakości jako surowca, z powodu silnego magnetyzmu i odporność na wysoką temperaturę. Na przykład, max. temperatura pracy to 120 ℃ N42H, jeśli temperatura robocza środowiska jest tylko 120 ℃, proponujemy zwyczaj N42SH stopnia, N42SH może stanąć 150 ℃.Demagnetyzacji jest związane z wielkością, jeżeli rozmiar jest mały magnes N42H może rozpocząć odmagnesowania w 110 ℃.
 
Spiekanych neodymowy magnes można wytrzymać najwyższą temperaturę pracy około 220 ℃, to temperatura pracy nie jest w stanie spełniać wymagania innych aplikacji. Tak, niektórzy użytkownicy Smco jako materiał, z Sm2Co17 max. temperatura pracy może być 350 ℃, a właściwości utrzymać stabilny w wysokiej temperaturze pracy, więc magnes Samar Kobalt jest bardzo popularne wśród klientów, którzy potrzebują wysokiej temperatury roboczej.
 
Wybieranie materiału i stopnia należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak HCJ, BHmax. , Twardość, kruchość i tak dalej.
Proszę przeczytać powiązane wprowadzenie magnes jesteś zainteresowany:
Spiekany neodymowy magnes
Samar kobalt magnes
Magnes ferrytowy
 
 
O skarg klientów

Kwestie dotyczące jakości produktów, klienci mogą skontaktować się z działem sprzedaży, sprzedaż będzie stanowić "formularza zwrotnego klienta" dla klientów, aby wypełnić, sprzedaż przedstawienia go do Działu Jakości i Działu Technicznego do analizy przyczyn i dostarczanie rozwiązań, a następnie sprzedaż komunikowania z klientami i uzyskać zadowolenie klienta. 


 
Jak spakować silnych magnesów

Pakiet magnes jest jednym z istotnych punktów, szczególnie potężny magnes; Z jednej strony, magnesy muszą być bez pęknięty magnes i idealny do osiągnięcia celu.
Z drugiej strony, nie może wpływać na nawigację samolotu, gdy w powietrzu, które zwrócić idealny pakiet do ochrony magnes spotkać bezpieczny transport. EUKE zrobić izolację opakowania z blachy żelaznej, pianka do osłonić strenth magnetycznego. Magnesy pakowane są w małym pudełku papierowym opakowaniu, gdy wewnątrz dużego magnesy są małe rozmiary. Gdy na morzu, Kartony są w drewnie palecie.
 
Pokazać kilka zdjęć z pakietami:

 

Kierunek magnesowania :