Euke Magtech Sınırlı Neodimyum Mıknatıs (NdFeB) ve Samarium Kobalt Mıknatıs üretiminde uzmanlaşmıştır. Profesyonel teknoloji ekibi bizim üretim için güçlü destek; bilimsel yönetim ve üstün hizmet bize daha fazla müşteri elde olun.


Materyal ve notu nasıl seçilir
 
NdFeb mıknatıs ve SmCo mıknatıs birçok dereceleri ayrılır; Eğer Br öğrenebilirler. Hcb, BHmax. , Böylece sıcaklığı ve çalışma.
Çalışma sıcaklığı çok önemlidir, manyetizma istikrar yakından ilişkilidir.
Çalışma sıcaklık aralığında, manyetik kuvvet zayıflaması buna zaman olacak çalışma sıcaklık yükselişi 1 ℃. Temelde, manyetizma çalışma sıcaklığı max aşarsa, soğuduktan sonra orijinal seviyesine geri yüklenebilir. mıknatısın çalışma sıcaklığı, mıknatıs yavaş demagnetized olacak, ve manyetik özellikleri geri alınamaz.
 
Motor üreticileri, rüzgar türbini üreticileri, parçaları üreticileri çünkü güçlü manyetizma ve yüksek sıcaklık direnci, hammadde olarak H serisini, SH serisi ve diğer yüksek dereceli seçmek için tercih. Örneğin, maks.ortam çalışma sıcaklığı sadece 120 ℃ ise N42H çalışma sıcaklığı biz N42SH 150 ℃ duramaz N42SH Grade özel önermek, 120 ℃ olduğunu.Demagnetization boyutu küçük ise, N42H mıknatıs 110 ℃ de manyetikliğini başlayabilir, büyüklüğü ile ilişkilidir.
 
Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs bu çalışma sıcaklığı diğer uygulama ihtiyacını karşılayamaz durumda olduğunu, 220 ℃ hakkında yüksek çalışma sıcaklığına dayanabilir. Yani, bazı kullanıcılar, malzeme olarak Sm2Co17 max SmCo seçin. çalışma sıcaklığı 350 ℃ olabilir ve Samaryum Kobalt mıknatıs yüksek çalışma sıcaklığını gerek müşteri arasında çok popüler yani özellikleri, yüksek çalışma sıcaklık altında sabit tutmak.


Materyal ve sınıf seçimi gibi YAK, BHmax gibi birçok faktör, dikkate almak gerekir. , Sertlik, gevreklik ve böyle devam eder.
İlgilendiğiniz ilgili mıknatıs giriş okuyunuz:
Sinterlenmiş NdFeB Mıknatıs
Samaryum kobalt mıknatıs
ferrit Mıknatıs
 
 
Müşteri Şikayetleri Hakkında
Ürün kalitesi sorunları, Satış Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz müşteriler, satış "Müşteri geri bildirim formunu" müşteri doldurmak için, satış çözümleri nedenlerini analiz etmek ve sağlamak için Kalite Bölümü ve Teknik Dairesi gönderebilirsiniz, ve ardından satış iletişim sağlayacak ve müşterileri ile müşteri memnuniyetini sağlamak.


Güçlü Miknatis nasıl
Mıknatıs paketi önemli noktalardan, özellikle güçlü mıknatıs biridir;Bir tarafta, mıknatıslar kırık mıknatıs ve hedefe varmak için mükemmel olmadan olmalıdır.
Hava ile güvenli ulaşımını karşılamak için mıknatıs korumak için mükemmel bir paket talep hangi zaman diğer tarafta, uçak navigasyon etkileyemez. EUKE manyetik strenth kalkan demir levha, köpük levha ile ambalaj izolasyon yapmak. Mıknatıslar küçük boyutlu olduğunda mıknatıslar büyük karton içindeki küçük kağıt kutu içine paketlenir. Deniz, Karton ahşap palet olduğunda.
 

Bazı paket resimleri göster:

 

mıknatıslanma yönü